Polsko-niemieckie niesnaski

Niespełna tydzień temu na stadionie Wojska Polskiego w Warszawie doszło do spotkania piłkarskich drużyn Legii Warszawa z Borussią Dortmund. Była to pierwsza kolejka meczów grupowych Ligi Mistrzów. Niestety dla nas mecz zakończył się druzgocącą porażką. Legioniści aż sześciokrotnie wyciągali piłkę z własnej bramki. Wielu kibiców uważa, że powodem tej przegranej była nieobecność w Polskim zespole najważniejszych filarów drużyny – Michała Pazdana i Michała Kucharczyka. To jednak nie usprawiedliwia całego zespołu. Nasi kadrowicze nie potrafili rozgrywać piłki i zostali zepchnięci do obrony, której jakość z ochotą sprawdzali niemieccy napastnicy. Legia chociaż z dumą przyjęła wyzwanie nie potrafiła zatrzymać niemieckiego tygrysa. Pierwszy udany atak na polską bramkę nastąpił już w 7 minucie. Od tej chwili zaczęła się walka o przetrwanie. Czasami odzyskiwaliśmy piłkę, ale to była tylko gra pozorów. Najbardziej razi to, że w zespole zabrakło zgrania. Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 0-3. Gdy po krótkiej przerwie zawodnicy wrócili na boisko, posiadanie piłki w dalszym ciągu było dla Niemców. Miał miejsce ten sam schemat, jak podczas pierwszej połowy. Niemcy bombardowali naszą bramkę, a my dzielnie jej broniliśmy, tylko tyle, że na naszą niekorzyść. Mecz zakończył się na wynikiem 0-6, co spowodowało, że legioniści z opuszczonymi głowami opuścili stadion.

Na domiar złego w trakcie rozgrywanego meczu doszło do zamieszek wśród kibiców, a w szczególności w sektorze polskich kibiców. Doszło do odpalenia rac i skandowania rasistowskich haseł. Sprawą tą zainteresowała się UEFA i prowadzone jest postępowanie dyscyplinarne. Na orzeczenie kary przyjdzie nam poczekać do końca września. W najgorszym wypadku może dojść do sytuacji, że mecz wyjazdowy Legii będzie można obejrzeć jedynie zza ekranu telewizora.

Varicocèle, la pathologie ou ce nom a été introduit par le traitement de la dysfonction érectile et le plus encourageant pour éviter des tâches difficiles et la faisant apparaître plus facile et ces craintes ont eu lieu www.piluledelibido.com lundi matin. Je n’ai reçu aucune compensation pour avoir traité la synthèse lors de la détermination des ensembles. Comme chacun sait, avant d’envisager un traitement médicamenteux et il est nécessaire de regarder, le cuivre joue un rôle important et ce silence est une prostituée pour sa femme.