WYSYŁANIE PRACY ZALICZENIOWEJ

Twoja przeglądarka jest bardzo stara lub nie ma zainstalowanych odpowiednich wtyczek, ale mimo to spróbujemy wysłać ten plik :)

Trwa wysyłanie pracy zaliczeniowej. Nie zamykaj tej strony ani nie używaj przycisków nawigacji ("WSTECZ" lub "DALEJ") w przeglądarce dopóki wysyłanie nie zostanie zakończone!

Rozmiar pliku jest większy niż 2 GB. Użyj programu do konwersji aby zmniejszyć rozmiar pliku.


POWRÓT

Nieprawiłowy typ pliku. Możesz załączyć tylko pliki w formacie: avi, mpg, mpeg, mov, wmv, jpg, jpeg, png, gif, bmp, mp4.


POWRÓT

Wystąpił błąd przesyłania pliku z pracą zaliczeniową. Spróbuj ponownie przesłać ten plik.


POWRÓT

Praca zaliczeniowa została przesłana. Kliknij poniższy przycisk aby przejść dalej.


PRZEJDŹ DALEJ

Jeszcze chwilkę. Trwa przetwarzanie...

Dotacje dla bezrobotnych
obrazek

Kurs Trenera Personalnego

 Dziś: 30% taniej 1299.00 PLN cena promocyjna: 899.00 PLN
Popularność kursu: 97.8%      Opinie: 489      wróć do kursów

Po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu końcowego uczestnik szkolenia otrzymuje uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej o specjalizacji: trener personalny, wg poniższego wzoru. Uzyskane w ten sposób uprawnienia są zgodne z ustawą o sporcie, rozporządzeniem MEN oraz rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej.

Dodatkowo absolwent otrzymuje legitymację w wersji plastikowej wraz z numerem UBEZPIECZENIA, zaświadczenie MEN oraz CERTYFIKAT ukończenia kursu, w języku polskim i angielskim, umożliwiający podjęcie legalnej pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Kurs trenera personalnego daje możliwość legalnego zatrudnienia m.in. w: związkach sportowych, ośrodkach sportu i rekreacji, ośrodkach kultury, różnego rodzaju klubach sportowych i rekreacyjnych, a także klubach komercyjnych. Ponadto osoba posiadająca ww. kurs może współpracować przy wszelkiego rodzaju projektach unijnych, przy których wymagane jest wykazanie przez instruktora uprawnień zawodowych.

UWAGA! Polska Akademia Kultury i Sportu jest wpisana do rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy pod numerem 2.22/00066/2016. Oznacza to, że każda osoba posiadająca status bezrobotnego, może wnioskować o pokrycie kosztów naszego szkolenia przez swój Urząd Pracy.

UWAGA! Szczegółowe informacje o przebiegu szkolenia, rejestracji, płatnościach oraz wymogach technicznych znajdują się poniżej w dziale „FAQ - podstawowe informacje o kursie”. Kliknij „Zobacz Więcej",  aby rozwinąć dział FAQ oraz opinie absolwentów.

ZOBACZ PROGRAM KURSU

Przesuń kursor myszy po wizualizacji aby powiększyć

Legitymacja instruktorska jest legalnym dokumentem potwierdzającym odbycie kursu oraz nabyte uprawienia!

FAQ - podstawowe informacje o kursie

1) Czy legitymację, zaświadczenie MEN i certyfikaty trzeba odnawiać?

Dokumentacja wydawana jest na podstawie odpowiednich rozporządzeń i jest dożywotnia! Nie wymaga dodatkowych uaktualnień, w związku z czym nie ponosi się dodatkowych kosztów.

2) Czy kurs instruktora trenera personalnego ONLINE daje takie same uprawnienia jak kurs stacjonarny?

Oczywiście. Ukończenie kursu online daje dokładnie takie same uprawnienia, jak kursu stacjonarnego. Kursant otrzymuje tytuł instruktora rekreacji ruchowej o specjalizacji - trener personalny.

Polska Akademia Kultury i Sportu jako instytucja oświatowa nadaje uprawnienia zgodnie z rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dn. 7 sierpnia 2014r. w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności na potrzeby rynku pracy oraz zakresu jej stosowania. Ten akt prawny uwzględnia pod numerem kodu 3423 grupę zawodów - instruktorzy rekreacji ruchowej.

3) Jak zapisać się na kurs?

Aby zapisać się na kurs, należy wejść na stronę główną www.PAKiS.pl, a następnie odnaleźć i kliknąć właściwy kurs. Po wejściu w szkolenie, trzeba kliknąć niebieską ikonkę z napisem „zapisz się” i wypełnić formularz rejestracyjny. Do 5 minut po rejestracji, na maila oraz sms’em zostanie wysłany login i hasło użytkownika (w przypadku, kiedy mail lub/i sms nie doszedł, prosimy o kontakt z obsługą klienta pod nr telefonu 58 743 08 08). Przy pomocy otrzymanych danych należy zalogować się na swoje indywidualne konto i dokonać opłaty. Jeżeli płatność została zrealizowana przelewem internetowym, system w ciągu kilku minut wykryje transakcję i aktywuje szkolenie. Jeśli natomiast opłata nastąpiła przelewem tradycyjnym (dane do przelewu dostępne w zakładce kontakt: https://pakis.pl/kontakt), w urzędzie pocztowym bądź też placówce bankowej, należy skan lub zdjęcie potwierdzenia transakcji wysłać na adres: kontakt@pakis.pl. Aktywacja kursu nastąpi w ciągu kilku minut od wysłania maila z potwierdzeniem transakcji. Korzystanie z systemu jest możliwie uproszczone, intuicyjne i przyjazne dla użytkownika. Cała procedura nie powinna zająć dłużej niż 5-10 minut.

4) Czy płatność za kurs trenera personalnego można rozłożyć na raty?

Tak. Polska Akademia Kultury i Sportu umożliwia rozłożenia całej opłaty na 3 raty (50%/25%/25%). Przykład - cena danego kursu to 800 zł, pierwsza wpłata wynosi 400 zł, druga wpłata 200 zł, trzecia wpłata 200 zł. Taka forma nie wiąże się z dodatkowymi opłatami, ponieważ możliwości rozłożenia na raty udziela Polska Akademia Kultury i Sportu bez instytucji pośredniczących.

5) Kiedy można rozpocząć kurs w przypadku płatności ratalnej?

Kurs można rozpocząć od razu po uiszczeniu pierwszej wpłaty. Wszystkie dokumenty potwierdzające uzyskane uprawnienia, zostają wysłane w ciągu 3-7 dni roboczych, od wpłaty ostatniej raty oraz zdania wszystkich testów i egzaminów.

6) W jaki sposób można dokonać opłaty za kurs? Jak otrzymać fakturę?

Płatności na portalu Polskiej Akademii Kultury i Sportu obsługują Przelewy24 (http://www.przelewy24.pl). Gwarantuje to naszym kursantom najwyższy standard bezpieczeństwa oraz najszerszą gamę możliwości płatniczych. Po zarejestrowaniu się na szkolenie, kursant może dokonać płatności poprzez:

-Przelew internetowy (wykrywanie płatności w ciągu kilku minut);

-Przekaz/Przelew tradycyjny (możliwość wygenerowania druku do bezpośredniej płatności na poczcie lub placówce bankowej);

-Kartę kredytową.

Bezpieczeństwo transakcji zapewniają Przelewy24:

http://www.przelewy24.pl/cms,60,polityka_prywatnosci.htm

Generowanie faktury.

Aby wygenerować fakturę wystarczy w formularzu rejestracyjnym zaznaczyć pole „Proszę o wystawienie faktury” oraz wypełnić dane niezbędne do jej wystawienia. Faktura zostanie automatycznie wygenerowana na koncie kursanta po dokonaniu opłaty. Prosimy nie generować faktury w przypadku, kiedy kursant korzysta ze zniżki. Należy wówczas napisać maila na adres:kontakt@pakis.pl z prośbą o wystawienie żądanego dokumentu.

7) Czym jest legitymacja instruktorska w wersji plastikowej i jakie daje możliwości?

Plastikowa legitymacja instruktorska jest praktyczniejszą formą identyfikacji instruktora/trenera oraz dowodem posiadania ochrony ubezpieczeniowej.

Bezpieczeństwo jest jednym z najważniejszych aspektów prowadzenia zajęć sportowych. W związku z powyższym Polska Akademia Kultury i Sportu każdego absolwenta obejmuje ubezpieczeniem PZU. W pierwszym roku trwania polisy ubezpieczenie jest zawarte w cenie kursu. Kursant ma możliwość przedłużyć ubezpieczenie na kolejny rok. W tym celu należy skontaktować się z biurem obsługi PAKiS: kontakt. Nie przedłużenie polisy na kolejny rok skutkuje jej samoistnym wygaśnięciem.

WAŻNE:Uzyskując ww. świadczenie obejmujesz ochroną nie tylko siebie, ale i swoich podopiecznych.

Ogólne Warunki Ubezpieczenia:PZU OC sportowców, trenerów, instruktorów sportowych

8) Czy na dokumentach jest adnotacja, że kurs odbył się drogą internetową?

Wzór nie przewiduje takich adnotacji. Dokumentacja jest dokładnie taka jak w przypadku ukończenia kursu stacjonarnego.

9) Czy jeśli nie mam ukończonej szkoły średniej/zawodowej mogę zapisać się na kurs trenera personalnego?

Świadectwo ukończenia szkoły średniej lub zawodowej to jeden z warunków przystąpienia do kursu.

10) Ile czasu zajmuje opanowanie materiału na kursie i w jakim czasie trzeba go ukończyć?

Kurs składa się z części ogólnej oraz specjalistycznej. Opanowanie każdej z nich jest zależne od determinacji, dyspozycyjności oraz dotychczasowej wiedzy kursanta. Osoby posiadające już wiedzę i doświadczenie, sprawniej poradzą sobie z przygotowanym materiałem. Najbardziej aktywni kursanci mogą ukończyć szkolenie w 2-3 dni, jednak średni czas trwania kursu wynosi 7-8 dni.

Po każdym temacie przystępuje się do testu cząstkowego. Po rozwiązaniu wszystkich testów cząstkowych, przechodzi się do filmu zaliczeniowego oraz testu generalnego. W wypadku nie zaliczenia jednego z testów można nieodpłatnie przystąpić do niego ponownie. Ilość prób jest nieograniczona.

Czas pracy oraz ukończenia kursu organizuje się samodzielnie, wedle indywidualnych potrzeb i dyspozycyjności czasowej. Platforma szkoleniowa jest inteligenta i zapamiętuje postępy kursanta.

11) Jak wygląda proces nauki na platformie e-learningowej Polskiej Akademii Kultury i Sportu?

Materiały dydaktyczne zostały opracowane przez specjalistów. Wiedza prezentowana jest za pomocą czytelnych prezentacji, filmów instruktażowych oraz załączników. Istnieje możliwość pobrania i wydrukowania materiałów na potrzeby samokształcenia. Proces nauki odbywa się na intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformie e-learningowej, przygotowanej pod kątem nauczania z zakresu rekreacji ruchowej. W razie jakichkolwiek pytań bądź problemów przy korzystaniu z platformy, należy kontaktować się z obsługą portalu: infolinia: 58 743 08 08 mail:kontakt@pakis.pl.

12) Czy internetowy kurs jest niezawodny w działaniu?

Tak. Platforma została zainstalowana w jednym z najnowocześniejszych na świecie centrów danych, które gwarantuje dostępność usługi przez około 99.9% czasu w skali roku. O wszelkich planowanych przerwach w dostępności usługi, kursanci będą informowani z wyprzedzeniem.

13) Czym są „testy cząstkowe”?

„Testy cząstkowe”, są to testy wielokrotnego wyboru sprawdzające wiedzę pod koniec omawiania każdego tematu. W momencie niezaliczenia testu cząstkowego można nieodpłatnie podejść do testu ponownie, aż do skutku.  W każdej chwili istnieje możliwość powrotu do lekcji, mechanizm ten pozwala lepiej zapoznać się z przygotowanym materiałem.

14) Czym jest „Film zaliczeniowy”?

Film zaliczeniowy jest końcowym etapem kursu i egzaminem praktycznym w formie on-line. Powinien trwać około 5-10 minut. Temat filmu kursant wybiera samodzielnie z dostępnej listy tematów. Film zaliczeniowy ma służyć ocenie wiedzy na wybrany temat i poprawności jej przekazywania. Walory techniczne (jakość, montaż itp.) nie podlegają żadnej ocenie. Film może być nawet nagrany najprostszym telefonem komórkowym, jednym ujęciem. Oceniana jest wyłącznie wartość merytoryczna materiału. Film załącza się poprzez platformę szkoleniową we wskazanym miejscu, po zaliczeniu ostatniego testu cząstkowego. W przypadku płatności ratalnej, praca zaliczeniowa będzie oceniona po uiszczeniu ostatniej raty. UWAGA! Temat filmu zaliczeniowego może być wybrany tylko raz! W przypadku negatywnej oceny, kursant może nieodpłatnie zamieścić  korektę pracy w celu ponownego podejścia do egzaminu.

Obowiązki kursanta:

- zastosowanie się do wybranego tematu filmu zaliczeniowego,

- identyfikacja,

- samodzielne omówienie ćwiczeń,

- samodzielne wykonanie ćwiczeń.

Obowiązek osobistego uczestnictwa w kursie i identyfikacji:

Każda osoba biorąca udział w kursie zobowiązana jest samodzielnie wykonać wszelkie zadania, ćwiczenia, prezentacje oraz zdać egzaminy. Osoby trzecie mogą pełnić jedynie funkcje techniczne jak np. filmowanie kursanta. Osoby trzecie nie mogą udzielać zdającemu podpowiedzi, wskazówek, czy stosować jakichkolwiek innych działań ułatwiających wykonanie zadania zdającemu. Ze względu na specyfikę sportów zespołowych i walki, dopuszcza się posiłkowanie osobami trzecimi do ich aktywnego udziału w demonstracji ćwiczeń.

Kursant zobowiązany jest do umożliwienia weryfikacji swojej tożsamości na początku każdego filmu zaliczeniowego. Wyklucza to udział niewłaściwej osoby w procesie egzaminowania. Weryfikacja polega na okazaniu do kamery oryginału dowodu osobistego lub paszportu. Prowadzący kurs może wyrazić zgodę na identyfikację w inny sposób na uzasadnioną prośbę kursanta. Dane widniejące na dokumentach okazanych w toku prezentacji powinny być zgodne z danymi zgłoszonymi w toku rejestracji przez kursanta.

15) Czym jest "Test generalny"?

„Test generalny” jest ostatnim szczeblem do zakończenia kursu. „TEST GENERALNY” składa się z 30 pytań losowo wybranych ze wszystkich „testów cząstkowych”. Próg zaliczenia „TESTU GENERALNEGO” to 25/30. W razie niepowodzenia na teście generalnym można nieodpłatnie przystąpić do testu ponownie, aż do skutku.

16) Czym jest „Formularz kontaktowy”?

„Formularz kontaktowy” wypełnia się po zaliczeniu ostatniego „TESTU GENERALNEGO”. Wypełnienie „formularza kontaktowego” jest niezbędne, ponieważ zapisane w nim dane są potrzebne do wystawienia certyfikatu ukończenia kursu, zaświadczenia MEN oraz legitymacji/dyplomu. Należy zwrócić uwagę na wielkość liter oraz poprawność wpisanych danych. Jest to bardzo ważne, ponieważ treść z „formularza kontaktowego” jest zamieszczana bezpośrednio na dokumentacji.

17) Jak wygląda odbiór dokumentacji poświadczającej ukończenie kursu?

Dokumentacja o ukończeniu szkolenia zostaje dostarczona do kursanta w terminie od 3 do 7 dni roboczych, od momentu zdania egzaminów i dopełnieniu wszelkich powinności. Przesyłka zostaje wysłana listem poleconym priorytetem, z możliwością monitorowania jej aktualnego statusu na stronie internetowej: http://emonitoring.poczta-polska.pl/. Czas doręczenia wynosi około 2-3 dni robocze.

18) Jakie są minimalne wymogi techniczne?

Należy posiadać komputer PC lub inne urządzenie, które posiada zainstalowany moduł Flash Player w przeglądarce (kliknij aby zainstalować). Urządzenie winno odtwarzać poprawnie dźwięk w formacie MP3 oraz posiadać rozdzielczość ekranu w poziomie nie mniejszą niż 1100 pixeli.

19) Jaka przeglądarka najlepiej współpracuje z platformą e-learningową?

Do prawidłowej funkcjonalności platformy wymagana jest jedna z najnowszych wersji przeglądarek: Internet Explorer, Mozilla Firefox lub Google Chrome. Ponadto przeglądarka powinna obsługiwać JavaScript oraz akceptować dane zapisywane w plikach Cookie.

20) Jak skorzystać z dofinansowania Urzędu Pracy na szkolenia organizowane przez Polską Akademię Kultury i Sportu?

Każda osoba zarejestrowana w urzędzie pracy posiada możliwość ubiegania się o dofinansowanie na kursy organizowane przez Polską Akademię Kultury i Sportu do wysokości bonu szkoleniowego. Wartość bonów szkoleniowych najczęściej oscylują w granicach od 4000 zł do 6000 zł., dzięki czemu kursant ma możliwość realizacji nawet kilku kursów. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Polską Akademią Kultury i Sportu przed udaniem się do Urzędu Pracy celem ustalenia szczegółów dot. dalszej współpracy. Polska Akademia Kultury i Sportu widnieje w rejestrze instytucji szkoleniowych pod numerem: 2.22/00066/2016.

21) Czy można uzyskać zniżkę na kolejny kurs?

Absolwenci Polskiej Akademii Kultury i Sportu, na każde kolejne szkolenie otrzymują 10% zniżki. System nalicza rabat automatycznie przy zgłoszeniu na kolejny kurs. Rabat w wysokości 100 zł mogą uzyskać osoby posiadające dyplom ukończenia studiów wyższych z zakresu wychowania fizycznego lub legitymację instruktora sportu innej specjalizacji. Rabaty te nie łączą się.

Dagmara: Każdemu polecam PAKIS. Wszystko przebiegło pomyślnie. Dużo wiedzy do przyswojenia ale materiały są bardzo dobrze przygotowane i nie ma problemu z zapamiętywaniem. Świetny kurs.

Filip: Świetny kurs.

bloch ireneusz: kurs fajny, elastyczny czasowo,  naprawdę petarda. polecam 

Arkadiusz Gromek: Bardzo fajny kurs, przejrzysta łatwa do zapamiętania treść tematów szkoleniowych.

Anna: Bardzo jestem zaskoczona kursem, profesjonalny kurs, zakres materialow bardzo dobrze opracowany. Idealny na podniesienie kwalifikacji, Goraco polecam. 

Łukasz : Polecam, wygodnie szybko i tanio. Fajny kurs dla osób z wiedzą.

Marcin: Ciekawie zorganizowany kurs. Adekwatna cena do dostarczonej jakości.

Norbert Suros: Kurs bardzo intuicyjny. Materiały szkoleniowe bardzo przejrzyste przygotowane w sposób przystępny. Przejście od pierwszego zadania do ostatniego nie stwarza żadnych problemów. Najistotniejsza jednak w całym kursie jest zawartość merytoryczna dołączonych materiałów. Sama przyjemność.

Dawid: polecam

Marek Wróbel: Bardzo podobała mi się taka forma przekazu ponieważ mogłem  nie musiałem uczestniczyć w kursie w jakimś określonym terminie tylko w każdej wolnej chwili. Super wykłady

ANDRZEJ BIBINSKI: Bardzo fajny kurs dużo można się z niego nauczyć. Ogólnie polecam

Daniel Pietruszka: Kurs Rewelacja. Zawarte materiały przejrzyste i zrozumiałe. Jestem mega zadowolony ze zdecydowałem się właśnie na kurs z PAKIS. Mam nadzieję że kurs dietetyka również będzie tak świetnie przygotowany.

Milena Janczynska: Kurs byl bardzo przyjemny, bardzo dobrze sie czytalo material.

Kruszon: Kurs mega fajny, uczący i rzetelny. Polecam..

Magdalena Szczepanczyk: Super kurs, bardzo polecam!

Szybko i sprawnie! : Rewelacja! :) Chcę kolejny kurs!

Goral : Świetny kurs. Dowiedziałem się wielu Ciekawych rzeczy których nie znalazłem wcześniej na żadnych stronach w internecie :)

Paulina: Kurs super na prawdę dużo się z niego nauczyłam jest zadowolona !

Rafał: Kurs super!!!POLECAM!!!

Paweł Okręglicki: Przydatne materiały. Wygodna możliwość zaliczania.

Mariusz: Super kurs

Arkadiusz Wilczynski: kurs bardzo fajnie zorganizowany ,bardzo ciekawe i przydatne materialy ...polecam

Piotr Mastej: Kurs oceniam bardzo pozytywnie,materiały przygotowane krok po kroku wszystko zrozumiałe,każdy temat starannie przygotowany,filmy instruktażowe bardzo na plus.Polecam!

Dawid: Świetny kurs ! wiele mnie nauczył, materiały bardzo wyczerpujące :)pozdrawiam

Sebastian: Bardzo fajny, rzetelny kurs. Polecam z całego serca

Rogacki: Brak uwag , wszystko jak należy , polecam !

Dominik: Bardzo przydatne informacje. Świetny kurs!

Yuliia Shcherbina: Bardzo dziękuję za możliwość skorzystania z tego kursu. Na prawdę tu można znakeźć najważniejsze informacje, jakie musi wiedzieć trener personalny. 

magda: kurs ok

Patryk: Kurs bardzo dobry dla osoby, która już ma zakres wiedzy w tej tematyce i najzwyczajniej nie ma czasu na wykonanie pełnego kursu. Bardzo przydatne i fajne materiały.

Katarzyna Rozbicka: Cały kurs na plus. 

Waldemar Danielski: Kurs oceniam bardzo dobrze. Zawiera dużo treści które przydadzą się w zawodzie trenera personalnego. Trudniejsze kwestie są w bardzo dobry sposób wytłumaczone.Jednym słowem...Polecam

Małgorzata: Kurs jest bardzo dobry.

Ewelina: Kura obejmuje wszystkie glowne aspekty treningu personalnego. Kurs nie posiada scisle okreslonych ram czasowych tak wiec jest realizacje mozna dostosowac do wlasnej dostepnosci czasowej.

Natalia Zdziebłowska: Kurs na dobrym poziomie,informacje rzetelne,przekazane w sposób łatwy do przyswojenia.Polecam

Knap Jacek : wszystko profesjonalnie, obszerny materiał, wiele nowych rzeczy się nauczyłem. polecam 

Adam Czader: Dla osób posiadających wiedzę praktyczną i pewne doświadczenie - świetne uzupełnienie a zarazem sprawdzenie własnych umiejętności i wiedzy. 

Damian Graf: Kurs bardzo fajny. Wszystkie podstawy które powinien mieć każdy trener są w nim zawarte.

Darek: Profesjonalne materiały i bardzo wygodny model zaliczeń.

Mateusz : Polecam

Angela Wynar: Kurs przebiegł sprawnie. 

krystian jozwik: polecam

Przemysław Tęczar: Kurs bardzo przyjemny, idealnie dopasowany do potrzeb osób które posiadają ograniczoną ilość czasu. Merytorycznie wszystkie materiały bardzo dobrze przygotowane. System działa bez zarzutu.Polecam :) 

Antoni Buczkiewicz: Kurs bardzo dobry.

Robert: Świetny kurs dużo ciekawych i potrzebnych wiadomości. Polecam !

Ewelina: Bardzo szczegółowy kurs. Polecam każdemu, kto chce pracować jako trener personalny!

Mariusz: Polecam kurs każdemu .

Karolina : Kurs dobrze zrobiony, wiedza teoretyczna bardzo przydatna, filmy praktyczne pokazują wszystkie podstawowe ćwiczenia. Na pewno można się z niego wiele nauczyć. Dla osób zapracowanych najlepszy kurs!

Łukasz Duma: Kurs zawiera ogromną bazę informacji dzięki którym można naprawdę poznać ludzki organizm. Polecam!!!

Paweł: Kurs online przygotowany profesjonalnie z dużą bazą wiedzy...polecam

Adrian: super kurs. pozdrawiam

Michał Postrach: Bardzo dobry kurs .

super kurs polecam: rewalka

Kościk: Jestem Bardzo zadowolony proponuje tym co jeszcze się wahają  :)

Jakub Staszkiewicz: Bardzo treściwie i na temat. Materiały świetnie przygotowane.

Skorp: Kurs jest bardzo dobrze zrobiony. Serdecznie połecam =)

Daniel Laudziński: Ogrom wiedzy. Lekcje interesujące i bardzo bardzo przydatne. Wiele się nauczyłem przed przystąpieniem byłem pewny , że mam dużą wiedze ale byłem w błędzie . Dziękuję i już planuję kolejny kurs. Pozdrawiam

Piotr: Kurs rewelacyjny szczegolnie dla osób które naprawde zajmuję sie sportem a nie maja możliwość wyjechania na kurs tygodniowy do innego miasta

Ada: Kurs świetnie przygotowany, materiały bardzo przydatne. Idealny dla osób mających podobne kwalifikacje. Polecam ;-)))

Lucyna Koper: witam kurs bardzo konkretnie przygotowany osoba rzetelnie przygotowująca się z przekazanych materiałów szkoleniowych może zpewnąścią podnieść swoje kwalifikacje.

Adrian J: Kurs zawiera potrzebne do nauki materiały, do których warto podejść sumiennie.

Piotr : Bardzo ciekawy kurs. Sporo wiedzy, bardzo dobrze złożonej i posegregowanej. Naprawde warto posiadać w zanadrzu taki arsenał.

Grapiniak Monika: Obszerny materiał, przydatny, przygotowujący do pracy - trener personalny. Polecam...

Sliwka: Bardzo obszerny materiał który bardzo duzo mnie nauczył. 

Lenc: Bardzo fajny kurs i przydatne notatki :)

Patryk: bardzo fajny kurs mozna wiele sie nauczyc jesli oczywiscie sie chce.wszystko przejrzyste i prosto opisane tak samo jak i filmiki wszystko elegancko wytlumaczone z pewnoscia nie skoncze na tym jednym kursie. pozdro

Mirek: Super kurs dla ludzi zapracowanych. Możliwość samodzielnego dobierania czasu szkolenia jest fantastycznym rozwiązaniem. Trzeba jednak wykazać dużo samodyscypliny w nauce. Zdecydowanie polecam !

Paweł Jaworski : Bardzo dobry kurs. 

Tomasz Czajkowski: świetnie skonsolidowany materiał, moduły wstępne - jasne, przejrzyste, logicznie poukładane, moduły trenersko-instruktorskie - zawierają mnóstwo cennych wskazówek i podpowiedzi

Grzegorz: Kurs bardzo przejrzysty. Wszystko ok !

Anna Krzemieniec: Kurs Trenera Personalnego jest według mnie dobrze przemyślany, w sposób jasny i dostępny przygotowano materiał do przerobienia. Pytania do testów cząstkowych wynikają bezpośrednio z przerobionego materiału więc nie ma dużych trudności. Z wiadomości jakie zdobyłam z zakresu pracy Trenera Personalnego jestem zadowolona i chętnie wykorzystam to w przyszłości.   

Ala: Bardzo dobry kurs dla osób, które siedzą w temacie. Raczej dla utrwalenia wiadomości niż przyswajania.  

Ginter: Kurs spoko , parę nowych rzeczy się nauczyłem i przypomiałem stare :)

Martyna W.: Super kurs, rzetelnie przygotowane materiały, zawarte wszystkie najważniejsze informacje. Polecam!

Kuba: Bardzo fajny kurs! Polecam !

Marcin O.: Kurs przygotowany wręcz idealnie, pozwala zapoznać się z materiałem oraz przygotować w dogodnym czasie dla kursanta, wiadomość podane w sposób przystępny i zrozumiały. Polecam wszystkim 

Marcin: Bardzo przyjemny i ogolnie dostępny kurs!!!!!!!! jak dla mnie super!!!!! polecam

Damian Łaźniewski : kurs OK!

Emil Guz: Przystępne materiały, bardzo wygodna platforma szkoleniowa, możliwość realizacji w wolnym czasie.Poza kilkoma literówkami w materiałach kurs oceniam pozytywnie.

Eryk Wnuszyński: Informacje w załącznikach przedstawione w przejrzysty sposób. Platforma intuicyjna w obsłudze. Dobra robota!

Adriana Najdek: Bardzo dobrze przygotowana literatura do testow. 

Maciej Jaroslaw Mocydlarz: Bardzo dobry

Anna: Kurs bardzo przejrzysty. Podoba mi się zarówno treść jak i forma przekazu informacji. Polecam!

Anna Hawran : Kurs okey 

Ilona: Wiedza z kursu usystematyzowała wszystko ,co wiedziałam do tej pory. Kurs na pewno dla osób które mają staż na siłowni i wiedzą co nieco na temat ćwiczeń.

Aleksander Kupis: Kurs dobrze przygotowany merytorycznie, łatwy dostęp do dokumentów. Nieco małych problemow z załadowaniem prezentacji. brak informacji na stronie o innych opcjach załadowania prezentacji. Taka informacja dostępna tylko elektronicznie.

Lukasz Z: Kurs smialo moge ocenic na 5, przejrzysty material, duzo potrzebnych informacji. Idealny dla tych ktorzy maja ograniczony czas i mozliwosci zrobic kurs stacjonarny. Polecam

Rychłowski Łukasz: Bardzo fajny kurs. Wszystko ładnie opisane i przedstawione.

Alexander Bojarski: Bardzo dobry kurs z cennymi materiałami video. Polecam go szczególnie osobom zainteresowanym tematyką sportu oraz żywienia, nie mającym czasu na rozwój i zdobywanie uprawnień w trybie tradycyjnym. 

Oskar Nowak: Kurs był ok.

Renata: Kurs przejrzysty, zawierający podstawy zawodu trenerskiego, ciekawie ułożony. Robiąc drogą online nie ma problemu z czasem, zaczynam i kończysz wtedy kiedy sam tego chcesz. Polecam 

Adrian Rosół: Platforma online zdecydowanie na duży  plusMateriały bardzo pomocne  zdecydowanie Polecam

Jakub Kijenia: Kurs wyczerpijacy, ciekawy, dziekuje

Krzysztof.C: Wiadomo, trzeba się dalej szkolić. Kurs Ok polecam.

Marzena Kula: Kurs przejrzysty, trochę literówek, ale poza tym wszystko było w jak najlepszym porządku. Tematy poukładane chronologicznie. Na pewno jeszcze zapiszę się na kolejny kurs.

Krzysztof Ciszewski : Polecam !!!! 

Oskar Nowak: kurs byl swietny 

Weronika: polecam

Nowosadko: Przejrzyste materiały, czytelne, polecam.

Oskar Nowak: kurs ok

Nowak: kurs szybki i profesjonalny

Marcin Mielewczyk: Polecam Kurs dla osób w doświadczeniem na siłowni i z treningiem siłowym .Materiały czytało i oglądało się przyjemnie ,poza tym znowu się czegoś dowiedziałem . 

Anna Kosewska: Ważne informacje pokazane na przykładach.

Roman: Bardzo fajny i ciekawy kurs

Przemek: Bardzo dużo przydatnego materiału i duży plus, że w każdej chwili można do niego wrócić. 

Mateusz Wawer: Kurs merytoryczny, mogłem się wiele dowiedzieć, ale nie można zapominać o dalszym dokształcaniu się.

Weronika: Kurs godny polecenia

Kasia: Generalnie jestem zadowolona. Filmy nakręcone są fajnie i w przystępny sposób opisujecie każde z ćwiczeń. 

Małgosia: Bardzo dobry kurs ze zrozumiałymi materiałami :)

Cygan Dariusz: Rewelacyjnie przygotowany kurs

Bartek : Bardzo dużo przydatnej wiedzy , kurs przebiegał bez żadnych komplikacji . POLECAM WSZYSTKIM !

Sylwia Słomczewska: Jak na Kurs online jest całkiem okej.

Marcin: Super kurs,polecam !!!

Bartas: Polecam :) Wszytko sprawnie i na temat :)

Kozak Przemysław: Bardzo dobrze ułożony kurs :)

Marcin: Kurs godny polecenia, wszystko przebiegało poprawnie, a także bardzo dobry kontakt z zespołem PAKiS.

Marcin: Kurs bardzo dobry, wszystkie materiały są przejrzyste i czytelne, polecam

PESTKA DARIUSZ: Kurs konkretna przydatna wiedza .Polecam PAKiS wszystkim

Michał Dłużniewski : Bardzo fajny, rzeczowy systematyzujący wiedzę.

Artur Duda: Kurs przeprowadzony profesjonalnie. Polecam.

Michał: Podstawowa wiedza dla każdego trenera.

Lewandowski: Jestem zadowolony polecę innym.

Daniel Tokar: Byłem nieufny do kursu prowadzonego on-line, ale to całkowicie się zmieniło. Świetny kurs. Ćwiczę od 2004 r., a i tak uzyskałem mnóstwo nowej, przydatnej wiedzy. Na pewno polecę kurs w PAKiS. 

Rafał Mrugalski: Kurs bardzo ciekawy, dowiedziałem się kilku nowych przydatnych informacji

Pawlowska Izabela: Super kurs i wiele przydatnych wiadomosci. Polecam goraco

stefek: super, hiper bomba!

Rafał Mrugalski: Opinia bardzo pozytywna ciekawy kurs i dowiedziałem się dużo nowych rzeczy.

Kamil Czekalski: Kurs przejrzysty i ciekawie ułożony. Świetny dla kogoś, kto nie ma czasu na ustalone zajęcia i uczy się, kiedy może. Polecam!

Natalia: Było fajnie! Ciekawe materiały, bardzo bogate w informacje, wszystko co potrzebne jest zawarte.

Marcin Koziara: Świetny kurs, polecam ! Przypomnienie sobie budowy i funkcjonowania ludzkiego organizmu jest konieczne, a ćwiczenia są dobrze omówione i zaprezentowane na filmie szkoleniowym. Jedyne czego mi brakowało to trochę szczegółów żywieniowych, tzn. konkretnych przykładowych diet, czy też pojedynczych posiłków. Poza tym wszystko znakomicie i uważam, że warto było !

Dariusz Korzeniowski: Świetna okazja do odświeżenia, przyswojenia i poszerzenia wiedzy związanej z organizmem ludzkim i jego możliwościami. Bardzo przydatna wiedza, którą będę mógł wykorzystywać zarówno osobiście w podnoszeniu swojej wydolności i siły jak i przy okazji wykonywania ćwiczeń z innymi osobami.

Mateusz: Bardzo dużo wiadomości oraz przydatne filmy instruktażowe. Polecam.

Dawid Czarniawski: Kurs przejrzysty, a materialy bardzo pomocne.

Jakub Gladysz: rewelacja

czarek: Fajny kurs polecam!

Jakub Gladysz: rewelacja

Damian Cękała: Kurd dał duże możliwości rozwoju, wszystko to co było potrzebne. Zarówno kwestia budowy ciała, sposobu wykonania ćwiczeń oraz kwestia dietetyczna. 

Piotr Kurlenko: polecam ten kurs.

Remigiusz: Bardzo dostępna forma pozyskiwania i pogłębiania wiedzy . Dla kogoś kto ma mało czasu a chce rozwijać swoje kompetencje świetna rzecz .  Poleciłbym każdemu

Dariusz korzeniowski: Informacje oraz zagadnienia w kursie były bardzo ciekawe. Ich zakres i szczegółowość pozwala na bardzo dobre rozszerzenie wiedzy teoretycznej. Pozwala także w szerszy i bardziej świadomy sposób użycia jej w praktyce.

Krystian.D: Kurs super. Dużo informacji, ciekawe zdjęcia oraz filmy. Serdecznie polecam.

Oli: Polecam! Bardzo dobry kurs dla osób, które pragną szybko zdobyć uprawnienia oraz nie mają czasu na kurs stacjonarny!

Daniel Kołtun: Oceniam kurs pozytywnie.

Joanna Ogaza: Bardzo polecam , kurs wyczerpuje wszelkie informacje , jest bardzo wygodny dla osób , które nie dysponują wolnymi weekendami .

Ada: Bardzo dobry kurs z cennymi materiałami video. Polecam go szczególnie osobom zainteresowanym tematyką sportu oraz żywienia, nie mającym czasu na rozwój i zdobywanie uprawnień w trybie tradycyjnym.

kola: Polecam

ZB: Super materiały, duuużo wiedzy - polecam

inż. Janusz Opoczka: Profesjonalnie przygotowana platforma. Wygodna forma przekazu. Masa informacji. Ostra weryfikacja. Polecam

Robert Nedza: Bardzo wartosciowy material szkoleniowy. Polecam!!!!

Kamil: Bardzo dobra.

Dominika Wawrzyniak: Bardzo szybki i przydatny kurs! Wystarczy poświęcić kilka dni na lekturę i zaliczyć testy. Idealny dla osób, które maja już doświadczenie w sporcie i potrzebują kwalifikacji. Dziękuję serdecznie!

Dawid: Dużo teoretycznej ale bardzo ważnej wiedzy, wszystko przedstawione bardzo dokładnie. Polecam

Robert Nedza: Kurs ten oceniam bardzo wysoko. Mnostwo ciekawych materialow i interesujacych prezentacji. Doskonala baza do dalszego ksztalcenia. Zdecydowanie polecam.

Artur: Polecam ! :)

Bardzo dobry Kurs: Polecam, merytoryczny i dobry kurs.

Dobry kurs: Bardzo polecam kurs, merytoryczny, dobra platforma e-lerningowa. Warty swojej ceny.

Kamiński Artur: bardzo duzo inf.

Kaminski: Bardzo dużo informacji i wiedzy w otrzymanych materiałach.

Sylwek Maziarczyk: kurs rzetelny, dobrze przygotowujący ludzi którzy chcą zdobyć nowe kwalifikacje w dziedzinie sportu. Polecam w 100 % 

Sylwek M: Kurs bardzo dobry,rzetelny i profesjonalny. Polecam każdemu w 100 % ! ;) 

Marta : Super excited.

Marta Lavrovska: Kurs jest bardzo poznawalny i rozwija ze stron kulturystyki i treningu personalnego.

Najlepszy: Super opcja dla zapracowanych. Polecam

Szymon Katryniok: Treść załączników bardzo interesująca .

Sebastian: Posiada małe niedociągnięcia jeśli chodzi o techniczne przygotowanie tekstu materiałów (literówki), wiedza bardo przydatna i praktyczna, zabrakło mi informacji o dokładnym komponowaniu diety.

Iza: 100% zadowolenia z kursu, bardzo obszerny materiał, co pozwala przyswoić dużą ilość wiedzy, filmiki na wysokim poziomie, w prosty sposób wytłumaczone ćwiczenia, polecam jak najbardziej ten kurs

Blazej: Polecam

Wojciech: Polecam :)

piotrek: trochę mało ale na podstawy jest ok ;)

JOSE CRISTOBAL ORTIZ GRANELL: BARDZO FAJNY.

JOSE CRISTOBAL ORTIZ GRANELL: Dziękuję że mogłem mieć materialy w języku hiszpańskim.

Piotrek: Mógłby być bardziej rozbudowany jezeli chodzi o ćwiczenia ale oceniam go dobrze

Malwina: polecam

Błażej: Kurs bardzo dobry, pozwolił mi szybko uzyskać certyfikat trenera personalnego. Trenowałem 10 lat wioślarstwo, dodatkowo właśnie pisze licencjat na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Kurs pozwolił mi na uzyskanie formalnego papieru i jest potwierdzeniem wiedzy którą już wcześniej miałem.

Piotr Koszałka: Fajny kurs.

natala: polecam ten kurs szybko , wygodnie no i materiały szkoleniowe dobrze przygotowane 

Kamil: Bardzo dobry blok teoretyczny. Polecam!

Paweł: Usystematyzowany zakres wiedzy z tematów ogólnych, dotyczących pracy Trenera Personalnego i kulturystyki oraz testy po każdym z tematów pozwalają zdobyć i utrwalić wiedzę niezbędną do wykonywania zawodu. Przy odrobinie zaangażowania i sporym doświadczeniu treningowym, kurs można ukończyć w około dwa tygodnie. Polecam.

Majkel Majki Wartalski: Super, 10/10 :)

Ania: Polecam kurs wszystkim tym, którzy chcą w wolnym i dowolnym dla siebie czasie poszerzyć swoje umiejętności. Jestem fizjoterapeutą i muszę przyznać, iż kurs jest na dobrym poziomie, choć można doszukać się kilku błędów w pytaniach testowych, jak i materiałach. Poza tym jest ok. Polecam i na pewno przy najbliższej okazji zawitam tu ponownie.

Majkel Majki Wartalski: Witam, moja ocena kursu? Hmm, mocne 5! Wszystkie pomoce dydaktyczne mają realny sens oraz nawet osobie mocno wytrenowanej są w stanie pogłębić wiedze ;) Dla chcącego nic trudnego ;)!

Emil Ś.: Super kurs! Dla osób, które mają pojęcie o tym co chcą robić wręcz idealny! Doskonale przekazana wiedza, wskazówki oraz przydatne materiały informacyjne! POLECAM!

Grabinski : Bardzo pomocny kurs z wieloma waznymi informacjami i materialami.

Wojtek : Kurs bardzo ciekawy, materiały bardzo obszerne. Można się z niego dużo nauczyć. Ogólnie godny polecenia, na plus.

Grzegorz Grzywna: Witam, świetny kurs, polecam wszystko robione na spokojnie i cywilizacyjnie :) na pewno nie raz zawitam :) pozdrawiam !

Jacek: Bardzo sprawnie przeprowadzony kurs, moje oczekiwania były większe co do treści.

Szybki kurs: Bardzo pozytywnie chociaż wiązałem większe potrzeby jeżeli chodzi o nowinki w dziedzinie treningu personalnego.

Bartek M: Bardzo dobry kurs.

Oskar Bogumił: Bardzo fajny kurs dla osób,które nie mają zbyt dużo wolnego czasu. Jest to bardzo prosty kurs...każdy go zaliczy ;)

Gracjan: Wiedza przekazana w kursie w sposób jasny i przejrzysty. Zdecydowanie polecam wszystkim osobą, które mają już jakąś wiedzę w temacie kultury fizycznej i sportu (np. ukończone studia o podobnym kierunku), a chcą podnieść swoje kwalifikację i uzyskać w sposób stosunkowo szybki i prosty odpowiedni tytuł. 

Rafał Tylek: Bardzo fajny i profesjonalnie zrobiony kurs , duży zastrzyk nowej wiedzy.

Mariusz Wańcowiat: Bardzo, bardzo fajny kurs. pozdrawiam.

Mariusz Wańcowiat: Wszystkim polecam i dziękuję.

KASIA P: BARDZO FAJNY KURS. POLECAM

Iwi: Polecam ,rzetelny kurs.

Paulina: Kurs na najwyższym poziomie merytorycznym. Bardzo dużo przydatnych informacji oraz świetnie przygotowane filmy instruktażowe. Polecam!!

Piotr Mazurek: Naprawdę fajny kurs, konkretne i przydatne informacje jestem bardzo zadowolony. 

Paszowski Maciej: Kurs jest super. Gorąco polecam

M. Szarafińska: Kurs bardzo inspirujący. Zawiera istotne informacje merytoryczne jak również konkretne przykłady ćwiczeń. Ciekawie, interesująco omówione i przedstawione na załączonych nagraniach zestawy do przerobienia podczas kursu. Polecam))

Dorota Wołoszyńska: Bardzo dobry kurs, zawierajacy fundamentalne informacje z zakresu anatomii, fizjologii i kulturystyki. Czesc praktyczna - filmy video w przystepny sposob pokazuja wykonywanie cwiczen na poszczegolne partie ciala. Testy sa proste, jesli przyswoi sie zadany material. Polecam ten kurs wszystkim, nie tylko tym co chca pracowac w zawodzie trenera personalnego, ale rowniez amatorom, ktorzy chca rozszerzyc swoja wiedze w tej dziedzinie sportu.

Artur: Idealna opcja dla zapracowanych ;) mających staż na siłowni ;) Polecam

Marta Kielak: Gorąco polecam kurs trenera personalnego osobom chcącym poszerzyć swoją wiedzę oraz niemającym zbyt dużo czasu. Kurs bardzo wygodny do wykonania w domu, materiały świetnie przygotowane i czytelne.

Mirosław: Świetny kurs! Polecam każdemu :)

Dariusz : Jestem pod dużym wrażeniem profesjonalizmu. Kurs bardzo bogaty w merytoryczne treści. Polecam

Krzysztof Kryj: Materiał w przyjemny sposób przedstawiony. Polecam i na pewno to nie ostatni kurs.

Michał Kwiatkowski: Tematy bardzo fajnie rozpisane,nie trzeba spieszyć się ze zdawaniem tematów. Ogólnie super.

Joanna: Kurs bardzo profesjonalnie przygotowany, polecam.

Mateusz: Kurs bardzo dobry. Polecam!

Artur: Profesjonalny kurs podwyższający kwalifikacje każdego kto chce zostać lub już jest trenerem. Bardzo polecam.

Joanna: Bardzo dobry kurs, solidnie przygotowane materiały.

AREK: Fantastyczny i bardzo szczegółowy kurs! Polecam !

Alicja Malińska: Super kurs ciekawe informacje, które wykorzystam w pracy w klubie fitness.

Robert Zagrocki: Bez uwag, kurs bardzo przydatny dla osób pracujących na dwóch etatach oraz w soboty i niedziele tak jak ja. Polecam

Alicja Malińska : Kurs zainteresował mnie swoja treścią, którą mogę wykorzystać dalej w swojej pracy.

Łukasz Brzeziński: Świetny kurs, świetne materiały. Gorąco polecam.

Łukasz: Bardzo dobra organizacja, super materiały do nauki. Polecam.

krzysztof: pozytywnie polecam!

Dawid Druszcz: Bardzo profesjonalnie przygotowany kurs. Swietna platforma e-learningowa.

Dany: kurs rewelacja, mnostwo przydatnej i fachowej wiedzy polecam

mag: Polecam :)

Adam: Wszystko w porządku :)

Aneta Szpak: Profesjonalny, ciekawy kurs. Przydałoby się troszkę więcej praktyki ale ogólnie jest o.k :)

Mateusz Basta: Przez ten kurs uzyskałem bardzo szeroką wiedze dotycząca trenowania jako trener personalny. Polecam !

Kamil: Super.

Krzysztof: Bardzo dobry kurs dla osób, które nie mają czasu. Jest kilka literówek i w dużym stopniu okrojony materiał, ale za ta cena i komfort nieograniczonego czasu rekompensuje wszystko. Jestem zadowolony, polecam.

Piotr S: Wszystko było ok :)

Leszek Zwiefka: Kurs łatwy dla kogoś kto ma praktyczne doświadczenie w treningach (ja osobiście trenuje od ponad 20 lat a instruktorem w służbach jestem od kilku lat). Niestety zdarzają się błędy. Wyłapałem że w jednej lekcji podane jest że kręgosłup ma 34-35 kręgów a w następnej że chyba 32-33. Wybór tematów do filmu egzaminującego jest utrudniony gdyż nazwy nie mieszczą się w okienku w którym rozwijane są tematy i nie można dokonać wyboru.Ogólnie polecam dla osób z praktycznym doświadczeniem.

Szymon: Całkiem przyjemny kurs. Od wielu lat pracuje w sporcie jako lekkoatleta, dowiedziałem się wielu dodatkowych ciekawych informacji.

Luiza: Kurs bardzo fajny, pogłębiający wiedzę. Obszerne i ciekawe materiały 

Krystian Krawczyk: Bardzo fajna forma szkoleniowo zaliczeniowa dla osób przebywających na emigracji.POLECAM

Szymon Szewczyk: Bardzo dobrze przygotowany kurs Przez PAKiS. Polecam każdemu kto chcę zostać trenerem personalnym.

Robert Grąz: Super kurs . Będę jeszcze korzystał.

Lita: Kurs wcale nie taki prosty jakby się wydawało. Trzeba się przyłożyć. Spora dawka wiedzy bardzo przydatnej. Plusem jest brak presji czasu, choć bywa to również zgubne. Generalnie - będę polecać :) 

Kordian: Bardzo dobre materiały do nauki , profesjonalny kurs, polecam!

Joanna: Materiały szkoleniowe na wysokim poziomie,przydatne w praktyce,polecam.

Wojtek: Bardzo jestem zadowolony z kursu. Terminy egzaminów dopasowywuje pod siebie i to jest największy plus. Polecam!

BartekR: POLECAM !! :)

Tadeusz Karszniewicz: Zaskoczył mnie pozytywnie zakres materiału do przyswojenia ,wydawało mi się ,że dużo wiem ,od lat jestem instruktorem karate ,narciarstwa zjazdowego,biegowego  . Doskonała forma poszerzenia i z aktualizowania wiedzy. 

Wojtek: Jestem zadowolony :) polecam

Wojtek: Generalnie jestem zadowolony. Jedyne zastrzeżenia z mojej strony to, że nie ma dokładnie opisanych budowy poszczególnych kości, a znając to łatwiej się nauczyć mięśni. Poza tym bardzo dobre materiały, zrozumiałe filmiki. Polecam :)

Piotr: Kurs bogaty w bardzo dużo informacji, choć jest sporo literówek w materiałach i testach. Całość mi zajęła 3 dni, ale bardzo duża część wiedzy była dla mnie tylko przypomnieniem. Polecam tym, którzy mają już jakieś doświadczenie w tym temacie i nie mają czasu na zwykły kurs.

Karolina: Jestem bardzo zadowolona, polecam wszystkim!

Iza: Bardzo dobra forma  zdobywania wiedzy zwłaszcza dla mam z małymi dziećmi , które maja nieregularny grafik wolnego czasu. Jeżeli ktoś naprawdę chce sie czegoś dowiedzieć i ma zaparcie do samonauki to polecam 

Dagmara Szymanska: Kurs Trenera Personalnego bardzo rzetelnie przygotowany. Kompletna wiedza, platforma latwa w obsludze, w razie jakichkolwiek pytan dostepna pomoc mailowa. Poniewaz mieszkam zagranica, zalezalo mi na kursie z uprawnieniami do zawodu na terenie UE. To bardzo dobra inwestycja w siebie! :) Pozdrawiam i dziekuje calej zalodze!

Ewa Madejska-Speranza: Jestem bardzo zadowolona z kursu. 

Maciej: Bardzo przyjemny kurs.

Patstel: Porządny kurs. Opcja "zbawienie" dla ludzi pracujących, zajmujących się rodziną. Drobne błędy, ale w takiej cenie - przymykam oko.

W.Krupa: Polecam!

Adam Klimek: Ciekawy kurs , zawsze się przyda.

Ariel Kamiński: Bardzo podoba mi się współpraca z "pakis" . Na pewno będę polecał i z pewnością jeszcze nie raz korzystał z ich ofert;)

Wronczi : Bardzo dobry kurs.Wiele przydatnego materiału ! 

Marcin Dróżdż: Pozytywna

Robert Górski: Kurs przygotowany dobrze. Najważniejsza sprawa,  to komfort czasowy - szczególnie jest to ważne dla ludzie aktywnych. Bez limitowanego czasu na zaliczenie. Można spokojnie przygotować się do testów oraz ćwiczeń. Polecam

Patryk: Bardzo dobry kurs.Mozna sie dowiedziec sporo ciekawych informacji mimo sporego doswiadczenia ktore posiadam.

Kamil: Jestem bardzo zadowolony, materiały są ciekawe. Jak ktoś ma styczność z siłownią i jest oczytany to poradzi sobie z tym kursem :) reszcie powiem że materiału jest sporo, ale sama przyjemność się tego uczyć:)

Trener Personalny: Świetny kurs.

Bardzo dobry kurs: Jestem bardzo zadowolony. Kurs jest bardzo praktyczny i wygodny. Pozwala na przyswojenie podstaw pracy trenera personalnego. Bardzo dziękuję.

Justyna: Kurs oceniam bardzo dobrze, wiedza przekazywana na wysokim poziomie. Polecam.

Carmen Kwiatkowska: Kurs bardzo ciekawy . 100 % satysfakcja!

Karola: Świetny kurs dużo informacji polecam!:)

Marzena Pastor: Super kurs!!! Polecam

Pędzich joanna: Super,przerabiałam materiał w każdej wolnej chwili bez wychodzenia z domu.

Arkadiusz Kubea: Bardzo dobry kurs. Rzetelne i szczegółowe informacje. Gorąco polecam!

agata : Kurs bardzo dobry i szybki do ukonczenia w miare zaangazowania i wolnego czasu.  Mnostwo konkretnej wiedzy. Testy latwe do zaliczenia o ile ktos przerobil informacje. Polecam kazdemu kto interesuje sie wiedza w tym temacie i chce zdobyc kwalifikacje :)pozdrawiam

Małgorzata Pianowska: Fajne materiały filmowe. Wiele przydatnych informacji. Chętnie zobaczyłabym przykładowy plan treningowy: w kontekście sugerowanego efektywnego ustawienie ćwiczeń, co po czym, jak najlepiej dzielić etc. Jest trochę literówek w tekście.

Agata Blach: Wartość merytoryczna całkiem treściwa, lecz nie obyło się bez kilku wpadek.

Przemysław Haziak: Znakomity Kurs, polecam wszystkim, którzy mają ograniczony czas.

Dmytro Kachmar: Bardzo madrze wystrojony kurs.Polecam!

Monika: Kurs bardzo szybki i przystępny. Polecam.

WSK: Bardzo pozytywnie oceniam kurs. Pozwala na zdobycie wiedzy teoretycznej oraz praktycznej. Polecam.

Dawid Solinski: Kurs profesjonalny, świetne materiały.

Eryk Ciesłowski: Bardzo dobrze przygotowany kurs.

Marcin Hartman: Kurs interesujący, ciekawy i przydatny.

MichałM: Bardzo Dobry Kurs. POLECAM

Hubert: Szybko, sprawnie, bezproblemowo.

Adrian 1990: Szkolenia z  Pakisem to naprawdę dobry wybór. Warto nie zwlekać ;)

Mariusz S: Zaledwie 5 dni potrzebowałem na zaliczenie szkolenia. Tylko wieczory wchodziły w grę w moim przypadku. Jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam.

Jarosław Pa: Wiedza uzupełniona, kwalifikacje podniesione, dokumenty otrzymane- rozwój gwarantowany J

Magda Ł.: Najlepsze i najpopularniejsze szkolenie na tej platforime. Paki cieszy sie coraz większą renomą.

Eryk 94: Tyle ile można było przedstawić zostało przedstawione zrozumiale. Poza tym bardzo fajna platforma, prosta w obsłudze. Myślę, że dla większości kursantów jest to najlepsze rozwiązanie.

Fabian: Tego szukałem bardzo długo. Pozdrawiam i dziękuje bardzo za kurs.

Jacek: Uprawnienia w porządku. Pamiętajmy, że wiedza i praktyka wyjdzie na zajęciach 

Rafael: Warto spełniać swoje marzenia, realizować się. W takiej formie mi odpowiada ;)

Bernard: Perfekcyjne szkolenie. Bardzo rzeczowo dobrane tematy. Egzamin to była czysta przyjemność. 

Tomasz: Jedno jest pewne. Warto polecać!

Joanna Żbikowska: Jestem bardzo mile zaskoczona. Trochę podchodziłam do tego kursu jak do "jeża" To mój pierwszy on-line kurs i trochę się bałam czy się nie pogubię albo czegoś nie zrozumiem, a nie będzie przecież kogo zapytać. A tu jak po sznurku, prosta, bardzo łatwa aplikacja. Polecam

Marcin: Bardzo dobry kurs.

Ireneusz: Dzięki wam otrzymałem możliwość podjęcia pracy. Dziękuje raz jeszcze i pozdrawiam.

Barbara: Dużo plusów jak: raty, czas trwania kursu, pomoc infolinii. Zaliczenie bezstresowe. Polecam wszystkim!

Gaweł: Wreszcie uzyskałem godne szkolenie, warte pieniędzy i czasu. Pozdrawiam

Kajetan: Dobra robota PAKISu. Pomagacie ludziom osiągać ich cele ;)

Natalia: Warty ceny kurs!!!

Marek 1990: Czas, czas, czas – idealny kurs na idealnej platformie! Same plusy. Wszystko jasne i zrozumiałe. Kurs robiłem z uśmiecham na twarzy. Czekam na certyfikat. Już zacząłem składać podania o prace. Polecam bo warto!!! :)

Rafał L: Rewelacja!!! Kurs który daje uprawnienia nawet w krótkim czasie ;)

Romek K.: Jedno jest pewne. Po kursie otrzymuje się uprawnienia – czego chcieć więcej?!

Bogusia: Inwestycja która się zwróci przy pierwszej możliwej okazji. Dostałam prace :)

Staś: Jak zawsze 5/5. Wielu osobom już Was poleciłem i będę polecał. Super sprawa!

Ernest KD: Od zawsze interesowałem się zdrowym stylem życia, dietą oraz kondycją fizyczną. Stwierdziłem, że chciałbym z tego żyć. Połączyć przyjemne z pożytecznym .Kurs organizowany przez PAKIS pozwolił mi przyśpieszyć to postanowienie. Naprawdę warto zwrócić uwagę na ten kurs. Poczytajcie komentarze. Podpisuje się pod nimi rekami i nogami. Polecam!!!

Sara B: PAKIS od dziś to moja ulubiona strona :) Polecam wszystkim!

Artur Sz: 5 dni intensywnego szkolenia i kurs zaliczony ;)

Natan: Poprawny merytorycznie kurs. Jestem zaa taką formą.

Alan: Wiedza uzupełniona, kurs zaliczony, dokumenty już przyszły. Chciałbym serdecznie podziękować za kurs.

Kasia: Super kurs i indywidualne podejście. Myślę, ze więcej się nauczyłam niż na kursie stacjonarnym Polecam kurs z  czystym sumieniem.

Damian 81: Przypadkiem natrafiłem na ten kurs w Internecie. Od razu postanowiłem się zapisać . Właśnie otrzymałem dokumenty. Czas składać CV.

Jaco: Zdecydowałem się na wasz kurs ponieważ był najtańszy i mogę powiedzieć ,że i naprawdę wiele z niego wyniosłem. Jestem pod ogromnym wrażeniem.

MARCIN Ch: Dla jednego ten kurs może być słaby dla drugiego dobry ,ale koniec końców każdy chce mieć uprawnienie a ten kurs takie wydaje. Ja więcej, nie potrzebuje. Zakres obowiązków i wiedze posiadałem już dużo wcześniej. Cena była atrakcyjna. Mogłem robić kurs rano ,popołudniu ,wieczorem, nie było określonego czasu kiedy należy ukończyć kurs, więc tak o to zmobilizowałem się kończąc kurs w 7 dni. Pozdrawiam i polecam!

Alicja: Zdałam. Nie było łatwo ale warto ;)

Paweł M: Na pewno jeszcze skorzystam z Waszej oferty. Tak trzymać !!!

Arkadiusz: Same pozytywy no i najważniejsze ONLINE. Polecam każdemu

Konrad 88: Materiały rzetelnie opracowane. Na platformie nie występowały żadne błędy, wszystko zgodne z opisem. Kontakt  z obsługą  też bardzo przyjemny

Nikodem: Kurs spełnił moje oczekiwania. Nie zawiodłem się. Wyciągnąłem kilka ciekawych informacji, które będę praktykował. Polecam!

Przemek O.: Łatwy i miły kontakt, szybka wysyłka, dogodne warunki finansowania szkolenia. Świetny kurs!

Maciek: Szkolenie profesjonalne. Po prostu super!!!

Sandra: To szkolenie świetnie uzupełniło moją dotychczasową wiedze. Od dziś będę zarabiała na tym co lubię robić najbardziej 

Ania J: Czas tak szybko zleciał, że nie spodziewałam się ,że już dziś otrzymam zaświadczenia. Godne polecenia :)

Adrian Gr: Sam kurs w sobie jest OK. Zakres budowy człowieka jest dość spory ale warto przy nim przysiąść -uzupełnić braki.

Norbert S: Tego właśnie szukałem - Polecam!

Marcel B: Trochę za dużo tematów z budowy człowieka. Testy zrozumiałe i dość łatwe. Praca zaliczeniowa – rewelacja. Polecam wszystkim, którzy mają jeszcze wątpliwości.

Iwona: Wreszcie kurs, w którym liczy się kursant. Bezproblemowo i fachowo. Polecam gorąco!

Michał 87: W ostatniej chwili zrezygnowałem z kursu stacjonarnego ponieważ znajomy polecił mi waszą platformę. Warto czasem zaryzykować. Polecam wszystkim!

Rafał F: Wszystko zgodne z opisem. Forma ratalna, dzięki której większość może sobie pozwolić na taki kurs. Dodatkowo mogę ukończyć go wtedy kiedy będę sam chciał. Jak dla mnie same plusy!

Tomek T: 3/5 - trochę za mało praktycznych ćwiczeń.

Filip R: Czas mam tylko w weekendy. Tu nauka zajęła mi 3 dni. Intensywnie, bo intensywnie, ale ogrom wiedzy pozyskałam dzięki Wam. Polecam

EWA: Jestem właśnie po ukończeniu kursu. Do tej pory wszystko przebiegło pomyślnie. Zarwałem kilka nocy by ukończyć kurs jak najszybciej. Teraz czekam na dokumenty oraz na stanowisko pracy ;)

Piotr: Pamiętajcie najlepszą formą zadowolenia są rekomendacje. Mi polecono, ja polecam wam. Kurs wart tych pieniędzy.

Łukasz W: Jestem studentem dziennym i mam tylko wolne popołudnia. Gdyby nie ten kurs nie byłbym w stanie ukończyć szkolenia stacjonarnie. Także  możliwość płacenia w ratach była dla mnie przekonująca. Nie ma co zwlekać, w końcu uprawnienia to dokument, którego każdy oczekuje. Polecam!!!

Wojtek: Bezstresowo .Same korzyści. Polecam dalej!!

Sławek N.: Jeden z lepszych kurs jaki miałem przyjemność robić. Dobra alternatywa.

Jeremiasz U: Szkolenie na poziomie. Polecam i pozdrawiam!

Angelika B.: Kurs ma swoje plusy i minusy ale efekt końcowy jest najwazniejszy - uprawnienia ;)

Jacek M: Jak na taki sposób uzyskania kwalifikacji, kurs naprawdę jest dobry.Wszystko co powinno być jest zawarte. Trzeba tylko przysiąść i posłuchać ;) Polecam!

Piter : Warto przeczytać Faqu ;) Strona zrozumiała, kurs rzetelny i przyzwoicie opracowany. Polecam!!! :)

Dianka: Moja ocena 9/10 ;)

Remi 72: Uprawnienia zdybyte, wiedza uzupełniona, praca znaleziona. Polecam!

Madzia M.: Idealny kurs dla mojego trybu życia ;)

Andrea T: Sporo materiałów przez co ciężko było mi wysiedzieć te wykłady. Praca zaliczeniowa zdecydowanie mnie rozruszała. Polecam!

Lena Ś: Wreszcie połaczyłam pasje z pracą ;) Polecam konkretny kurs Pakisu ;)

Hanna: Solidny kurs. Jestem zadowolona, ze zainwestowałam w ten kurs.

Hubert: Dostęp do platformy 24h. Nikt nie wyznacza mi terminu ukończenia kursu. Wygodnie bo nie tracę czasu na wyjazdy. Możliwość płacenia na raty - bardzo fajna inicjatywa. Dziękuje za kurs i polecam zainteresowanym :)

Karina: Właśnie tego szukałam. Wzorowy kurs. Ubezpieczenie - rewelacyjna sprawa. POLECAM :)

Mariusz: Szkolenie jest super. Bardzo zależało mi na czasie. Tylko ten kurs mi to zapewnił. Polecam każdemu!

Michał: Kurs bardzo ciekawy , dobrze zaprezentowany. Polecam

Jakub: Kurs otworzył mi oczy na trenowaną dyscyplinę, dał wiele do myślenia. Dzięki niemu dowiedziałem sie wiele o anatomii i biomechanice. POLECAM

sego: Kurs idealny dla osób, które nie posiadają wolnego czasu na wersję stacjonarną, materiały bardzo cenne - polecam, świetny sposób na podniesienie kwalifikacji.

Sebastian: Kurs poszedł bardzo sprawnie. Polecam

Daniel: Świetny kurs. Pełen profesjonalizm i sporo przydatnych informacji. Pozdrawiam

Szymon Urbanowicz: Kurs bardzo mi się przydał, bardzo dużo przydatnych materiałów, które mają szerokie zastosowanie !!!Polecam !!!

Jarosław Poniewiera: Kurs jest bardzo starannie sporządzony i zawiera wszystkie potrzebne informacje, które pomoga w pracy trenerowi personalnemu.

Patrycja: Fajny kurs. Polecam.

Marcin: Super kurs. Polecam

Krzysztof Wierzbicki: Świetny i szybki kurs. Wiedza praktyczna i teoretyczna przekazana w prosty sposób.

Dec Justyna: Kurs uporządkował moje wiadomości dotyczące treningu personalnego.

Patryk: Niesamowity Kurs !!

Lidia: Super polecam wszystkim !!!

Mateusz Labocha: Kurs bardzo dobrze zorganizowany. Lekcje i tematy czytelne i latwo dostepne. Bardzo przyjemny interface. Na pewno godny polecenia i do powrotów po wiecej.

paweł: Bardzo dobry materiał.

Maciej Sulik: Bardzo rzeczowy kurs, skierowany do osób praktykujących aktywność ruchową, a także tych, które pracują już jako trenerzy personalni. Ogrom wiedzy do przyswojenia uświadamia, że praca trenera personalnego to wspaniałe i odpowiedzialne wyzwanie, a także przyczynek dla dalszego rozwoju. 

G.: Super rozwiązanie dla ludzi, którzy nie mają zbyt wiele wolnego czasu!

Maciek: Polecam wszystkim.

Daniel : Kurs Trenera Personalnego w bardzo dobrej formie. Jakość informacyjna na dużym poziomie.Polecam i zachęcam 

Mateusz: Kurs wartościowy.

Zambrzycki Adrian: Szeroki zakres materiałów i profesjonalne podejście. Polecam!

Kamil Kaczorowski: Wszystkie informacje w kursie są jak najbardziej potrzebne, dobrze zaprezentowane, polecam

Bartekes: Pozytywnie:-)

Michał: dużo praktycznej wiedzy, a to chyba najważniejsze. Na prawdę polecam!

Mateusz: Jest się czego uczyć.

Mateusz: jest sie czego uczyc

Iwona: Kurs godny polecenia. Zachecam

Zbyszek: Świetny kurs. Dużo przydatnej wiedzy

Tomek: Kurs pierwsza klasa.Mozna sie wiele nauczyc no i oczywiscie trzeba troche przykuc teorie;) ..Dla mnie super

Ar: duża ilość wiedzy teoretycznej i praktycznej podana w bardzo przystępny sposób. Pewnie na tym jednym kursie sie u mnie nie skonczy.

Krystian : Kurs godny polecenia, wymagający wiedzy specjalistycznej , intensywny.

Agnieszka C.: Bardzo wygodna forma kursu, dużo informacji merytorycznej.Polecam

Zbyszek: Dużo przydatnej wiedzy. Kurs dobrze przygotowany. Polecam

Michał: Kurs jest mega !!!! Wszystko co potrzeba. Informacje przekazane jasno i wyraźnie. BEZ ŚCIEMY !! POLECAM

Kamil Cyc: Kurs przeprowadzony bardzo sprawnie.

Rabiosa: Kurs wymagający. Zawiera dużo informacji anatomicznych. Polecam serdecznie.

I: Kurs super...polecam dla osob ktore pracuja, maja dzieci i malo czasu .

Alicja Solarska: Dużo informacji podanych w przystępny sposób. Profesjonalnie zorganizowane szkolenie dla "zapracowanych". Polecam

Maciek: Kurs znakomity, szeroka dawka wiedzy anatomicznej !

Katarzyna Łada: Bardzo dobry kurs, polecam wszystkim goraco! 

MD: Kurs wysokiej jakości,wymagający, dużo treści, informacji. Platforma łatwa w obsłudze. Bardzo dziękuję!

Kamil: Wszystko okej ;) sprawnie poszło polecam dla zapracowanych osób!

Kruszewski Marcin: Polecam.

Maciej: Bardzo dobrze skonstruowany, świetne materiały video. Jestem bardzo zadowolony z takiej formy uzyskania certyfikatu. Polecam wszystkim zainteresowanym.

Marcin : Witam. Kurs oceniam bardzo dobrze. Zawierał dużo ciekawych materiałów, których nie musiałem uczyć się w wyznaczonym terminie co było dla mnie bardzo ważne prowadząc tryb życia, który nie zawsze na to pozwala. Odniosłem bardzo pozytywne wrażenie co do kursu jak i kontaktu mailowego z pracownikami. Wszystko na wysokim poziomie. Polecam wszystkim chcącym się dokształcać. Osobiście na pewno nie skończę na tym jednym kursie. Pozdrawiam :) 

Rafał Polar: Kurs dobrze przygotowany, dla osób chcących się czegoś z tego nauczyć polecam.

Krzysztof: Bardzo szczegółowo opisana anatomia. W kursie występują nie kiedy literówki. Poza tym wszystko w porządku. 

Aneta P: Zrobienie tutaj kursu było bardzo, bardzo dobrą decyzją. Polecam, bo szkolenie jest rewelacyjne.

Karolina F.: Największą zaletą tego szkolenia jest: dowolne godziny logowania, treść merytoryczna, kontakt z obsługą klienta, szybkość wysyłki dokumentów, cena szkolenia, brak dojazdów i noclegów (jak w przypadku kursów stacjonarnych)... No jednym słowem WSZYSTKO :) Polecam!!

Tomasz A.: Szkolenie oceniam od początku do końca jako bardzo udana decyzja. Szczerze mówiąc zielony jestem jeżeli chodzi o internet, ale z pomocą tak profesjonalnej obsługi nie było tak strasznie. Dziękuje wszystkim i polecam!

Andrzej A.: Bardzo treściwy kurs i obsługa bardzo pomocna. Serdecznie polegam wszystkim taką formę zdobycia dodatkowych kwalifikacji zawodowych.

Marcin19: Kurs przygotowany na bardzo wysokim poziomie merytorycznym. Polecam 

Wiktor Woźniak: Kursowi wiele brakuje do bycia co najmniej przyzwoitym. Nie polecam.

Dawid Kolorz: Bardzo ciekawy kurs i ciekawe materiały, polecam.

Marcin: Fachowy i rzetelny.

Monika: Kurs bardzo praktyczny, duża porcja wiedzy, która z pewnością się przyda w praktyce!Wszystko działa sprawnie i bez żadnych problemów.Polecam wszystkim

Magdalena Zielinska: Uważam, że kurs powinien być bardziej rozbudowany. Więcej informacji  lub chociaż lista lektur godnych polecenia. Kurs to czysta formalność. Robią go osoby interesujące się i pracujące w branży sportowej. Jednocześnie ciesze się, że mogę zrobić taki kurs online i że jest międzynarodowy.

Adrian Hnatyszyn: Kurs bardzo przyjemny, świetne materiały z których będę ciągle korzystać. :)

Jakub Ciesielski: Polecam ten kurs osobom, które chcą pogłębiać wiedzę oraz ją udostępniać dalej. Solidna dawka wiedzy, choć zawsze trzeba szukać jej więcej, żeby się rozwijać.

Marta Dąbrowska: Mega pozytywnie oceniam pod wzgledem merytorycznym kurs, serdecznie polecam dla Tych którzy posiadając pewne doświadcznie zdecydowali podjąć sie kurs i zwiększych swoje kwalfikacje 

Łukasz : Świetny kurs kompetentna wiedza i zaoszczędzenie pieniędzy Polecam !

Jacek Karaś: Rewelacyjny kurs, tego szukałem, dziękuję

Olga Salista-Wołoszyn: Właśnie takiego kursu szukałam, super,dziękuje

krzywdziński Patryk: Kurs moim zdaniem jest super. Polecam każdemu co chce zwiększyć swoje uprawnienia. Odbywałem wcześniej kurs stacjionarny kulturystyki i powiem, że są porównywalne. Plusem strony jest to, że sam wyznaczasz sobie godziny nauki, a wiedza przekazywana jest taka sama. 

Lewandowski: satysfakcjonujący

Bartłomiej Surlit: Bardzo fajny i praktyczny kurs. Mimo sporego doświadczenia na siłowni dowiedziałem się ciekawych rzeczy. Jak to mówią - człowiek uczy się przez całe życie ;-)

Katarzyna Norys : Kurs jak najbardziej profesjonalny i dobrze przygotowany, jedyne co przeszkadzało to literówki w testach, i przez to pojawiały się błędy. Idealnie mi pasował.

Krystian Kapczuk: Jestem zadowolony i polecam.

Adam S.: Kurs jest przejrzysty bardzo logiczny i prosty w obsłudze, dobry kontakt i dobrze ułożone tematy.

Adi: Bardzo ciekawy kurs, materiały obszerne i ciekawie sformułowane.Polecam!

Dawid Wojtan: Kurs jest naprawdę dobry, przyjemnie się uczy, bez pośpiechu i stresu - POLECAM !! :))

Sylwester G.: Bardzo polecam! 

Bogdan S.: Największą zaletą kursu jest brak limitów czasowych na rozpoczęcie/zakończenie kursu. Zapiszesz się dzisiaj, a ukończyć możesz za kilka miesięcy o ile nie masz czasu. Świetna opcja.

Dariusz P.: Zdecydowałem się na Państwa ofertę i nie żałuję. Zdecydowanie to najlepsza oferta jaką udało mi się znaleźć. Pozdrawiam

Łukasz B.: Szczerze - było kilka niedociągnięć np. w materiałach z części ogólnej, ale biorąc pod uwagę całokształt mojej współpracy z PAKiS to jestem zadowolony. Fachowej podejście do kursanta, łatwy kontakt, szybka wysyłka. Polecam niezdecydowanym na kurs internetowy.

Przemysław J.: Kurs poszedł bardzo sprawnie. Polecam 

Bernard S.: Właśnie ukończyłem Wasz kurs i chciałem bardzo serdecznie podziękować za pomoc na portalu i za tak szybkie odpowiedzi na moje pytania. Pozdrawiam całą Polską Akademię Kultury i Sportu

Piotr F.: Warto wziąć udział w kursie z wielu powodów m.in.: kwalifikacje trenera osobistego to bardzo ceniony dokument, zawsze wato zwiększać dotychczasową wiedzę, warto mieć wiedzę i umiejętności potwierdzone legitymacją trenerską, ubezpieczenie zawsze może się przydać w najmniej oczekiwanym momencie itd. Kurs na platformie internetowej też ma wiele zalet. Bardzo polecam!

Artur Sz.: Kurs bardzo prosty w obsłudze (nawet dla osób, które na nie codziennie mają styczność z komputerem tak jak ja). Nie mam żadnych uwag co do kursu. Wszystko jak najbardziej ok. Polecam

Bartek Ch.: Polska Akademia Kultury i Sportu to instytucja godna zaufania. Od pierwszego kontaktu jestem mile zaskoczony i nie miałem żadnych problemów z kursem itp. Polecam

Wojciech N.: Raty, cena (brak ukrytych kosztów np. poprawek egzaminu), kontakt, ubezpieczenie. Te wszystkie rzeczy sprawiają, że kurs nie ma sobie równych. Bardzo, bardzo polecam wszystkim!

Robert B.: super kurs. bardzo polecam wszystkim zainteresowanym! Robert

Jakub R.: Trening osobisty jest bardzo obszerną dziedziną, natomiast na kursie u was jest wiedza można powiedzieć w pigułce i wiele osób powinno zapoznać się z waszą ofertą. Polecam serdecznie

Mroku93: Kurs bardzo fajny! Polecam !

Wiktor B.: Jestem baaaardzo zadowolony. Obecnie mieszkam za granicą i taki kurs to jedyna ewentualność. W Irlandii kursy są bardzo drogie, więc wybrałem kurs z oferty PAKIS i jestem usatysfakcjonowany. 

Dominik: Bardzo ok kurs.

Lechuu12: No troche mnie portfel zabolal.. ale kurs jest ok.

IzaB.: Poleciłam już znajomym na uczelni! świetna sprawa!

Ewelinkaa: Portal godny zaufania.

Sylaa Fitness: Super, polecam:))!

Anna123: Ostro trzeba przykuć.. niektóre wiadomości wydają mi się niepotrzebne.

Maniek: Przebywam aktualnie za granicą, taki kurs tutaj jest bardzo drogi. Myślałem że będę musiał specjalnie przyjechać do Polski, dla mnie najlepsze rozwiązanie to PAKiS! Zaoszczędziłem dużo pieniędzy:))

Sandra34: Nauczone i zaliczone, dziękuje!

Paweł S.: No ale niektóre testy to przesada.. dobrze że powtórki są darmowe.

Wiolaa90: Trenuje na gymie od dziecka, dla mnie odpowiednia forma kursu:)

Piotrass: Kilka dni ostergo katowania i z głowy!

Julitka: Nie miałam czasu na kurs stacjonarny, jestem zadowolona.

Danii CrossGym: "Zawsze lepiej jest wiedzieć więcej" ;)

Patryk23: Średnio mi się podobało, najważniejsze że udało się zdobyć uprawnienia.

Bartosz A.: Bardzo rozbudowane materiały z anatomii, ciężko było przez nie przebrnąć, dalsza część szkolenia zdecydowanie przyjemniejsza.

Zwola: Znajomy polecił mi, to ja polecę innym;)

Kamcia9: Wygodny sposób, polecam!

DorciaBuziaczek: Ja jestem bardzo zadowolona, za msc zrobię sobie instruktora kulturystki:)

Waran: Kurs zajał mi ok tygodnia, ale musiałem troche przysiedzieć.. wymagające te materiały.

Aldi223: Gdy szefowa w moim gymie powiedziała "jeżeli chcesz dalej pracować musisz zdobyć odpowiednie uprawnienia", pomysalełem sobie że mam problem, na szczęście znalazłem kursy PAKiS. dziękuje!

KseniaDon: Trenuje od lat, dla mnie kurs stacjonarny nie mial sensu, zjazdy przez miesiac w kazdy weekend to zbyt czasochlonne dla kogos kto sie uczy i pracuje. Zdecydowanie polecam

DukaCF: zaskoczyło mnie zaawansowanie techniczne stronki, pod wrazeniem!

Aleksandra23: I do przodu, stresowałam się egzaminem, ale na szczęście wszystko potoczyło się pomyślnie.

Antek12: Przyznam że prowadziłem wcześniej zajęcia bez stosownego dokumentu, teraz wreszcie będę spał spokojnie nie bojąc się że przyjdzie mi kontrola.

Grzegorz NewGym: Zaufałem i się nie zawiodłem!

TomaszK.: Wachałem się początkowo ale nie żałuję, warto było.

Beciaa1981: Fantastyczne rozwiązanie!

Aleks CrossFit: uprawnienia plus ubezpieczenie, tego właśnie szukałem. polecam rzetelnym i fachowym trenerom!

Dawidoff: Kurs pozwoli mi dalej realizować się zawodowo. Do tej pory byłem trenerem karate, a teraz dadatkowo będę mógł zajmować się treningiem personalnym:)

Kiniaa21: Duuużo, za dużoo nauki... ale warto było:)!

Edwin L.: Instytucja godna zaufania, procedura szkoleniowa prebiegała bez zarzutów.

Lucii: Dobrze że przed tym miałam już styczność z treningiem personalnym, teraz czuję się odpowiednio doszkolona,

KajakGDA: Jestes do przodu 800 zł, a mam dokładnie to samo co po kursie stacjonarnym. super :)

Kamila K.: Lekcje rozbudowane, dużo się nauczyłam, platforma interaktywna i przyjazna.

Boban: Polecam, warto!

Turskii3: pro poziom, godne zaufania.

Instruktorsiłowni: Polecam wszystkim taką formę kursu.

ArturBolek: Gdybym sam się nie przekonał to bym pewnie krytykował kurs tego rodzaju przez internet, ale z egzaminem w takiej formie gdzie kursant musi osobiście omawiać ćwiczenia nie ma mowy o pomyłce z papierami dla nieodpowiednich osób. Dzięki za obsługę i pozdrawiam serdecznie.

BartekPomorskie: Zapisując się myślałem, że jak kurs internetowy to jakaś ściema będzie, a tutaj mocno musiałem się wysilić, żeby egzamin był taki jak powinien. Fajnie, że nie robicie tak jak na kursach stacjonarnych, że liczy się ilość osób kosztem jakości.

HubertCrew: Śmiało można polecić wasze kursy dalej. Robią robotę!

KacperWałbrzych: Dzięki za indywidualne podejście. Fajnie, że osoby, które już mają wieloletnie doświadczenie nie muszą tracić czasu na rozbudowaną teorię na kursach grupowych z "laikami". 

Wiktor- Leszno: Cel noworoczny w postaci uprawnień trenera personalnego spełniony. Dzięki za pomoc

Pawel1989: Kontakt był bardzo ułatwiony, a sam kurs ubrany w ładne filmy instruktażowe. Wszystko ok, polecam.

Super kurs!: Od dłuższego czasu odkładałem pieniądze na kurs w Poznaniu. Dzięki waszej platformie mocno zaoszczędziłem i bardzo się z tego powodu cieszę. Życzę powodzenia!

M. Kątny: Bardzo dziękuje za współpracę i możliwość spłacania w ratach.

Przecinek: Zdecydowałem się na Was, bo taka forma zwiększania kwalifikacji jest dla mnie jedyną możliwością ze względu na ograniczony czas wolny. Dzięki za fajną współpracę. pozdrawiam

Gdynia - Michał: Wielki + za to, że korekta nie jest dodatkowo płatna. Takie podejście do klienta to ja rozumiem :)Odkładam teraz pieniądze na instr. kulturystyki - na pewno się przyda.

KamilPilotWwA: Bardzo nowoczesna platforma szkoleniowa. Widać, że profesjonaliści nad nią pracowali. Czuje, że to jest jedna z tych dobrych inwestycji w siebie. Pozdro/

Jakub Giżycko: Ode mnie duży +

Wojtekblon: B. dobry kurs. Mając porównanie z kursem stacjonarnym zdecydowanie wybrałbym taką formę kształcenia jaką wy oferujecie. 

Darek: Dziękuje bardzo za możliwość rozłożenia na raty. Polecam wszystkim studentom, bo można na prawdę fajnie się dogadać i spłacać kurs bardzo elastycznie. Moi znajomi też u Was robili :)

To_ja: Szczerze mówiąć przyciągnęła mnie niska cena, ale jestem na prawdę bardzo zadowolony z całego kursu.

Agata Wrocław: Bardzo dobry kurs, polecam wszystkim. Aga/w-w

MichałKraków: Pierwszy raz spotkałem się z taką formą egzaminu i jestem bardzo zadowolony. Kurs wygodny i egzamin choć na odległość to fajnie, że trzymacie nacisk na wiedzę kursanta. Przypomniałem sobie też kilka zagadnień dzięki Waszym materiałom. Good job!

Mrscinek: Przez Wasz kurs przepadła mi zaliczka na kursie stacjonarnym w Warszawie, ale i tak na tej całej akcji wyszedłem na + jakieś 300 zł. Kurs bardzo przyjemnie opracowany. Dzięki za wszystko!

BodyCondition: Zrobiłem u Was już 3 kursy (kulturystyka, trener personalny i fitness). Wszystkie kursy były bardzo ciekawe + fachowe podejście do klienta. Wyślę niebawem do Was 3 pracowników z mojej siłowni na kursy. Tytuł zawsze się przyda. Dzięki za pomoc

KubaRz: Dzięki temu szkoleniu on-line zaoszczędziłem na wyjazdach co weekend, noclegach i na samej cenie kursu, dzięki czemu zapiszę się na kurs o specjalizacji kulturystyka. Wielkie dzięki! Będę polecać.

MarcinZpoznania: Tytuł instruktora na pewno się przyda. Tym bardziej, że spora konkurencja. Pozdrawiam

Gregor: Szukałem bardzo długo w kursach stacjonarnych, a okazało się, że internetowo też można :)Dzięki za miłą współpracę.

MarekBielawa: Naprawdę godny polecenia kurs. Zawiera niezbędne informacje, które przydają się w większości w praktyce.

Rogutko: Świetny kurs i inwestycja w siebie. Jestem bardzo zadowolony.

Chrobak: W pełni profesjonalny kurs w wygodnej e-learningowej formie. 

MartaP.: Świetna opcja dla tych, którzy chcą szybko uzyskać tytuł instruktora! Dziękuje za miłą obsługę.